שירותי ראיית חשבון לחברות ולעצמאים

משרד אזולאי רואי חשבון מספק , בין היתר, את שירותי ראיית החשבון הבאים:
ביקורת והכנת דוחות כספיים לחברות לצורך הגשתם לרשויות המס והבנקים, הכנת דוחות שנתיים לעצמאים והגשתם לרשויות המס, סקירת דוחות כספיים מידי רבעון וכן ליווי בדיונים מול כל רשויות המס.
במסגרת השירות, רואי החשבון משתתפים בישיבות שוטפות ומקיימים התייעצויות עם הלקוח במהלך השנה.
לפני פתיחת העסק חשוב להתייעץ עם רואה חשבון ולשקול את סוג ההתאגדות המתאים לך. סוגי ההתאגדות הנפוצים ביותר היום הם: עצמאי (עוסק פטור או מורשה) חברה ועמותה.

שירותי ראיית חשבון לעצמאי

כבעל עסק עצמאי ( מומלץ יותר לעוסק פטור) אתה יכול לנהל לבד את מערך החשבונות שלך ללא עזרה של בעל מקצוע, אתה יכול להיעזר במס הכנסה בהגשת הדוח השנתי לפי מועדים ידועים מראש.
רואה החשבון במקרה הזה חותם על הדו"ח כמסייע בלבד.

לעצמאים אנחנו מציעים בד"כ 2 חבילות שירות:
א. עצמאי שמנהל לבד את מערך החשבונות שלו אנחנו מציעים עזרה בבדיקת מקדמות שוטפות לרשויות המס ,פעם ברבעון/חצי שנה לפי הצורך אנחנו מקבלים מבעל העסק דיווח על ההכנסות והוצאות ומנתחים איתו את מצב העסק עד לאותה נקודה.
בסוף השנה אנחנו מגישים לו את הדוח השנתי .
במקרה הזה בעל העסק מנהל לבד את מערך החשבונות שלו ,הוא זה שמגיש דוחות למע"מ ולכן העלויות ניהול נמוכות משמעותית
ב. עצמאי (בד"כ עוסק מורשה) שמפקיד בידנו את כל הדיווחים לרשויות ,כאן אנחנו מלווים אותו מול כל רשויות המס-הקלק כאן לפרטים נוספים על שירותי הנהלת חשבונות.

שירותי ראיית חשבון לחברה בע"מ

לעומת זאת, חברה חייבת רואה חשבון לצורך חתימה על המאזן השנתי.
אנחנו במשרד מלווים חברות שונות בתחומים כגון פרסום,מפעלים,מגזינים, חברות בניה, מסעדות וכו'
השירות לחברות ניתן בשני אופנים:
א. חברות שמערך הנהלת החשבונות מנוהל על ידנו - במקרה הזה מצב העסק ידוע לנו און ליין, אנחנו מסוגלים לתת לבעל העסק ייעוץ שוטף ועדכני ולכן גם עלות הביקורת נמוכה יותר.
ב. חברות שהליווי שלנו כולל ביקורת בלבד- במקרה הזה מסמכי החברה מגיעים למשרדנו פעם בשנה ולכן אנו מציעים לבעל העסק שירות נוסף בו בפעם ברבעון/חצי שנה לפי הצורף אנחנו מקבלים נתונים עדכניים ממנהל החשבונות החיצוני, מנתחים את פעילות העסק וקובעים פגישה עם בעל העסק כדי לעדכן אותו ולשמוע ממנו.

לקבל יעוץ מרואה חשבון לגבי סוג העסק המתאים לך הקלק כאן.
לגבי סוג העסק המתאים לך הקלק כאן.